GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-05-2021 08:30   Güncelleme : 31-05-2021 08:30

ŞOFÖRLERE CAN SUYU

ŞOFÖRLERE CAN SUYU

 

Pandeminin en çok etkilendiği kesimlerden olan şoförler, Altınordu Belediyesi’nin destek paketi çerçevesinde araçlarının deposunu doldurdular.

Altınordu Belediyesinin 1000 Şoför 1000 araca verdiği 50.000 Litre yakıt desteğinden yararlanan şoförleri yerinde ziyaret eden Belediye Başkanı Aşkın Tören,  destek paketi programında kendilerine belediye tarafından dağıtılan ALTINKART ile anlaşmalı petrol istasyonundan yakıtlarını alan şoförler ve araçlarda bulunan vatandaşlar ile sohbet etti.

“Büyük bir aileyiz”

Başkan Tören, “bu zor günleri birlik beraberlik içerisinde paylaşma ve dayanışma ruhu ile aşacağız. Gün zorda olan her kesimden her bir hemşehrimizin yanında durma günüdür. Şoför kardeşlerimiz vatandaş memnuniyeti odaklı çalışan, sorumlulukları büyük, bu şehrin 7/24 kahrını çeken emekçilerimizdir. Biz, şehrimize ve insanımıza hizmetleri için her daim kendilerine müteşekkiriz. Biz esnafıyla, şoförüyle, üreticisiyle, sporcusuyla, öğrencisiyle hep birlikte büyük bir aileyiz. Şimdi vakit dayanışma vaktidir” dedi.

“Can suyu oldu”

Ziyarette bulunan Ordu Otomobilciler ve Şoförler Odası Başkanı Adem Yavuz ve yakıt almaya gelen şoförler Başkan Aşkın Tören’e hem destekleri hem de ziyareti için teşekkür ettiler. Haber merkezi