GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-11-2021 08:12   Güncelleme : 22-11-2021 08:12

SERDAROĞLU GÜVEN TAZELEDİ

Saadet Partisi (SP) Altınordu İlçe Başkanlığı ikinci olağan kongresini dün OKSM’de gerçekleştirdi.

SERDAROĞLU GÜVEN TAZELEDİ

Kongreye Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın, GİK üyesi İdris Naim Şahin, İYİ Parti Ordu İl Başkanı Ekrem Şentürk, CHP Altınordu İlçe Başkanı Yelda Dalak, Deva Partisi, Gelecek Partisi il ilçe başkanı temsilcileri ve partililer katıldı.

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ardından açılış konuşmasını yapan SP Altınordu İlçe Başkanı Fuat Serdaroğlu yaptığı konuşmada; “Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor, biz Saadet Partisi olarak milletimizi bu zor süreçten kurtarmak ülkemizi ve ilimizi yaşanabilir dünyayı kurmak için var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışacağız kimse üzülmesin.Mahzun olmasın bizde mili görüş kadroları olarak bu sıkıntıları aşar ve ülkemize refaha ulaştırırız. Geçmişte yaptığımız gibi yeniden ağır sanayi hamlesi, yeniden üreten bir Türkiye’yi hep birlikte kuracağız. Bizler ilimizde ve ülkemizdeki yaşanan sıkıntıları tespit edip bu yanlışlar ve sıkıntılardan nasıl kurtuluruz çözümünü bilen bir teşkilatız.” dedi.

Serdaroğlu’nun ardından siyasi konuşmalarda söz alan SP Ordu İl Başkanı Av. Erkan Temiz,  fındık üzerinden hükümetin ekonomik politikalarını değerlendirdi.

GİK üyesi İdris Naim Şahin ve Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın da partilerinin kurucusu merhum Necmettin Erbakan’dan bugüne kadar milli görüş politikalarını değerlendirdi.

Konuşmaların ardından SP Altınordu İlçe Başkanı Fuat Serdaroğlu tüm üyelerin oyunu alarak yeniden güven tazeledi.

Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Zekeriya Güher, M. Celal Savaşkan, Cezmi Ağlamaz, Murat Şenocak, Erhan Yalçınkaya, İlkay Tekşan, İhsan Nasuhbeyoğlu, Murat Yalçınkaya, DursuN Ali Sarı, Mustafa Serdar, Murat Aydemir, Muammer Demir, Fatih Serdaroğlu, Eyüp Acar.

Ordu Hayat/Soner Özdemir