GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-08-2021 20:00   Güncelleme : 30-08-2021 16:25

SELÇUK BALCI, GÜLYALILILARI COŞTURDU

SELÇUK BALCI, GÜLYALILILARI COŞTURDU

Gülyalı’da milli bayram coşkusunu her geçen yıl üst seviyelere çıkaran Gülyalı Belediyesi, Çikolata Park’ta gerçekleştirdiği Selçuk Balcı Konseri’yle coşkuyu zirveye taşıdı. Başta Ordu ve ilçeleri olmak üzere binlerce kişinin katıldığı dev konserde vatandaşlarımız doyasıya eğlenerek zafer coşkusunu yüreklerinde hissettiler.

 

Konsere büyük ilgi göstererek Çikolata Park etkinlik alanını dolduran misafirleri selamlayan Başkan Tepe, “İlginiz için yürekten teşekkürlerimizi sunuyorum. Şehir olarak böyle büyük organizasyonlarda bir araya gelmeyi özlemişiz. Hep birlikte aynı ezgiye eşlik etmenin, bir araya gelerek milli bayramların heyecanını yaşamanın tadı bambaşka. Cumhuriyetimizin ve onun kurucu değerlerinin her zaman koruyucusu ve yücelticisi olacağız. Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çizdiği çağdaş uygarlık yolunu kendimize rehber edindik. Cumhuriyet yolunda verilen Kurtuluş Mücadelesi’ni unutturmamak adına milli bayramları Gülyalı’da coşkuyla kutlamayı sürdüreceğiz. Ortaya koyduğu muhteşem performansla geceye damgasını vuran Selçuk Balcı ve ekibine,  konser alanını tıklım tıklım doldurarak bu özel gecede bizleri yalnız bırakmayan kıymetli vatandaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yüreğimizde Atatürk ve Cumhuriyet sevgisi hiç bitmesin.” dedi.

"Bu sevgi tüm Ordu'ya yayılacaktır"

Sanatın ve müziğin birleştirici gücüne vurgu yapan Karadeniz müziğinin güçlü sesi Selçuk Balcı, “Müthiş bir atmosferde Ordulu sevenlerimizle birlikte ezgilerimizi seslendirmekten büyük keyif alıyoruz. Bizleri bu gece Ordulu sevenlerimizle buluşturan, sanata ve sanatçıya destek veren Gülyalı Belediye Başkanımız Ulaş Tepe’ye çok teşekkür ediyorum. Sanatın yüceltildiği toplumlarda hiçbir kötülük olmaz, sevgi olur. Sayın başkanımız Gülyalı’da ektiği bu sevgiyi daha da büyüterek tüm Ordu’ya yayacaktır. Yürekten başarılar diliyorum” dedi.

Kent orkestrasına tam not

Selçuk Balcı Konseri’nden önce sahneye çıkan ve etkinliğe erken gelenlere harika bir dinleti gerçekleştiren Ordu Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası dinleyicilerden tam not aldı. Birbirinden güzel parçalarla etkinliğe büyük renk katan Kent Orkestrası’na Kaymakamımız Sn. Aydın Yanık etkinlik sonrası çiçek takdiminde bulunarak teşekkür etti. Belediye Başkanımız Ulaş Tepe de orkestrayı tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Haber merkezi