GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-10-2021 08:09   Güncelleme : 12-10-2021 08:09

ŞELALELERİYLE ORDU…

Şelaleler Şehri Ordu markası üzerine başlattıkları proje ile büyük yankı uyandıran Prof. Dr. Mehmet Yılmaz ve ekibi, İpek Yolu Şelaleleri adı ile yeni bir tanıtım projesini hayata geçirdi.

ŞELALELERİYLE ORDU…

Ünye sahile 40 km. mesafede Çaybaşı/İlküvez’de Cuma Çayı’nın 5 km.lik hattı içindeki 20 şelaleyi “İpek Yolu Şelaleleri” adıyla turizme kazandırmak üzere çalışma yürüten Şelaleler Şehri Ordu Derneği (ŞELORDER), proje kataloğunu tamamladı. Dernek Başkanı Prof. Dr. Mehmet Yılmaz ve Başkan Yardımcısı İsa Aydoğdu önderliğinde ünlü çevre aktivisti Güven İslamoğlu ile gerçekleştirilen çekimler sayesinde milyonların tanıklığında İpek Yolu olarak adlandırılan ve tanınan şelaleler ilgi odağı oldu.

Şelaleler Şehri Ordu Derneği ekibi olarak kısa sürede çok büyük çaplı çalışmalara imza attıklarını, İpek Yolu Şelaleleri gibi Ordu’nun bir çok değerini profesyonel medya stratejileri ile görünür kılacaklarını ifade eden Prof. Dr. Yılmaz, Ordu sevdalılarının konuyu benimsediğini ifade ederken yerel yönetimlerden daha fazla destek beklediklerini belirtti. Haber merkezi