GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-05-2021 22:00   Güncelleme : 02-05-2021 17:29

“ŞELALELER ŞEHRİ ORDU” KENDİ SAYFASINDA

“ŞELALELER ŞEHRİ ORDU” KENDİ SAYFASINDA

 

Prof. Dr. Mehmet Yılmaz, Ordu’ya özel “Şelaleler Şehri Ordu” projesi için web sayfasının yakında www.selalersehriordu.com” adıyla yayında olacağını söyledi.

Ordu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü Başkanı Prof. Dr. Mehmet Yılmaz’ın Ordu’nun tanıtımına ve turizmin hareketlenmesine şelaler üzerinden büyük katkı sağlayacak “Şelaleler Şehri Ordu” projesi, ülke genelinde büyük yankı uyandırdı. Prof. Dr. Mehmet Yılmaz (ODÜ),“www.selalelersehriordu.org” sayfasının da çok yakında hayat bulacağının müjdesini verdi.

Marka değerine katkı

Projenin amacını, “medya stratejilerini kullanarak Ordumuzun güzellikleriyle tanınıp marka şehir olmasına, uzun vadede ekonomisine ve turizmine katkıda bulunmak en önemlisi de oluşan olumsuz imajı ortadan kaldırmaktır" olarak açıklayan Prof. Dr. Yılmaz, “projemizi sizlerin de paydaşı olduğu geniş bir katılımla geliştiriyor ve hep birlikte Ordumuzu, eşsiz tabiat değeri ‘şelaleleri’ ile bir turizm markası konumuna yükseltiyor; ulusal ve uluslararası medya gündemine olumlu ve çekici bir imajla taşıyoruz” diyerek proje için destek çağrısında bulundu. Haber merkezi