SPOR
Giriş Tarihi : 05-07-2021 21:01   Güncelleme : 05-07-2021 21:01

ŞAMPİYONDAN ZİYARET!

ŞAMPİYONDAN ZİYARET!

Almanya’da düzenlenen Avrupa Gençler Güreş Şampiyonasında Serbest Stilde 74 Kiloda 2.olan Sporcu Taner Garip, Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret etti.

Ülkemizi ve İlimizi gururlandıran Milli Sporcu Taner Garip, Antrenörleri ve Ailesi İl Müdürü Mustafa Genç’i ziyaret ederek şampiyonayı değerlendirdiler.

Hedef olarak olimpiyat madalyasını isteyen Garip, “Benim için çok önemli bir şampiyonaydı. Ülkemi, bayrağımı en güzel şekilde temsil ettiğime inanıyorum. İnşallah bu bir başlangıç olacak ve Avrupa, Dünya ve ardından Olimpiyatlarda başarı elde etmek en büyük hayalim. Bunu başaracağıma inanıyorum” dedi.

Kazanılan başarıdan dolayı Antrenör ve sporcuyu tebrik eden İl Müdürü Mustafa Genç, Taner Garip'e başarılarının devamını diledi ve ödülünü takdim etti. Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın destekleriyle ilimizde sporun her geçen gün daha da ileri noktalara geleceğini söyledi. Ordulu Güreş antrenörleri de kazanılan bu başarıya yenisini eklemek istediklerini ve Ordu’nun minderdeki gücünü en üst seviyelere çıkarmayı hedeflediklerini dile getirdi.

Haber merkezi