SPOR
Giriş Tarihi : 20-06-2021 23:49   Güncelleme : 20-06-2021 23:49

ŞAMPİYONDAN KUPALI ZİYARET!

ŞAMPİYONDAN KUPALI ZİYARET!

Türkiye Hentbol Erkekler 2.Ligi'nde namağlup şampiyon olarak 1.Lig'e yükselen Ordu Gençlerbirliği, şampiyonluk kupasıyla beraber Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören'i ziyaret etti.

Tüm zorluklara karşın şampiyon olan ve yeni sezonda Ordu'yu Hentbol Erkekler 1.Lig'de temsil edecek olan Ordu Gençlerbirliği Erkek Hentbol Takımı Antrenörü Ercan Akman ve sporcular, Başkan Tören'e ziyarette bulundu.

"Daha iyi yerlere gelebiliriz"

Antrenör Ercan Akman, çok zor bir ligde namağlup şampiyon olarak 1.Lig'e çıktıklarını belirterek, "Ordu adına mücadele ettiğimiz Türkiye Hentbol Erkekler 2.Ligi'nde namağlup şampiyon olduk. Bu kupayı Ordu'ya getirdiğimiz için mutluyuz. Bugün de Altınordu Belediye Başkanımız Aşkın Tören'i ziyaret ettik. Kendisine misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyoruz. Ordu tarafından desteklendiğimiz sürece daha iyi yerlere geleceğimizden kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

Tören başarılar diledi

Başkan Aşkın Tören ise; "Ordu Gençlerbirliği Hentbol Takımı Antrenörü Ercan Akman ve değerli oyuncuları konuğumuz oldular. 2020-2021 Hentbol Sezonu Erkekler 2. Lig C Grubu Şampiyonu olarak 1. Lige yükselen Gençlerbirliği Hentbol Takımımızı tebrik eder, yeni sezonda başarılar dilerim" diye konuştu.

Haber merkezi