SPOR
Giriş Tarihi : 28-07-2021 23:34   Güncelleme : 28-07-2021 15:35

ŞAMPİYON YUKARI KIZILENSPOR

ŞAMPİYON YUKARI KIZILENSPOR

Ulubey Mahalleler Arası Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası finalinde Belenyurtspor'u 3-2 mağlup eden Yukarı Kızılenspor, şampiyon oldu.

Çok sayıda mahallenin takım kurarak katıldığı Ulubey Mahalleler Arası Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvasında şampiyon belli oldu.

Finale gelene kadar rakiplerini tek tek geçen Yukarı Kızılenspor ile Belenyurtspor Ulubey İlçe Sahası'nda oynanan final müsabakasında karşı karşıya geldi.

Başlangıç düdüğünden son saniyeye kadar büyük çekişmeye sahne olan maçta her iki takım da tecrübeli oyuncularıyla dikkat çekti.

Tek farkla kupayı kaldırdı

Yukarı Kızılenspor'da profesyonel tecrübeleri bulunan Asım Can Çaykıran ve Altan Kılıç ile Bölgesel Amatör Lig'de top koşturan Kamil Can Keskin ön plana çıkarken, Belenyurtspor'da ise profesyonel oyuncu Hakan Yüce'nin yanı sıra Ordu amatöründe büyük başarılar yakalayan Resul Demir, Adem Sarı, Necdet Apaydın dikkat çekti. Kıran kırana geçen karşılaşmayı 3-2 galip tamamlayan Yukarı Kızılenspor, 2021 sezonu Ulubey Mahalleler Arası Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvasının şampiyonu oldu.

Yukarı Kızılenspor'a şampiyonluk kupasını Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan takdim ederken, kupayı aldıktan sonra hem oyuncular hem de mahalle sakinleri büyük sevinç yaşadı.

Haber merkezi