SPOR
Giriş Tarihi : 24-09-2021 21:38   Güncelleme : 24-09-2021 21:38

Şampiyon bisikletçilerden ziyaret

Şampiyon bisikletçilerden ziyaret

Bahçeşehir Koleji Uluslararası Giresun-Piraziz MTB Kupası "İklim İçin Pedal Çevir" temasıyla Giresun'da gerçekleştirilen bisiklet yarışında dereceye giren sporcular ve antrenörü Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç’i ziyaret ettiler.

MTB Kupasında Master +40 kategorisinde Erkan Yurttaş gümüş madalya kazanırken, Yıldız Bayan Kategorisinde İrem Başpınar bronz madalya kazandılar.

Antrenör ve Sporcuların ziyaretinden dolayı teşekkürlerini ileten Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç “Sporcularımızı kutluyoruz. İnşallah daha güzel dereceler ile beraber burda sizleri ağırlarız. Başarılarınızın daim olmasını diliyorum.” dedi. Genç, antrenör ve sporcuları çeşitli hediyeler ile ödüllendirdi.

Antrenör ve sporcular yaptığı açıklamada, dağ bisikletçilerinin zorlu parkurlarda iklim için pedal çevirdiğini söyledi. Antrenör Neşe Şenocak; "sporcularımız ile birlikte ilk kez kürsü başarısı kazandık. Mutluyuz, başarılarımızı devam ettirmek için sporcularımız ile birlikte daha çok çalışacağız” dedi.

Bahçeşehir Kolejince Türkiye Bisiklet Federasyonu ile Gençlik ve Spor Bakanlığı iş birliğinde Piraziz ilçesinde düzenlenen yarışmada 200 dağ bisikleti sporcusu Piraziz 528 Bisiklet Parkuru'nda 10 farklı kategoride mücadele etti.

Yarışmada dereceye giren sporculara Şeyhli Mahallesi'nde düzenlenen törende madalya, kupa ve para ödülleri verildi.

Haber merkezi