GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-09-2021 20:30   Güncelleme : 03-09-2021 16:46

SAHİL SOKAK SİL BAŞTAN

SAHİL SOKAK SİL BAŞTAN

Gülyalı Belediyesi tarafından, Yeniköy Mahallesi Sahil Sokak’ta yürütülen çalışmalar tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunuldu.Gülyalı Belediyesi ulaşım ve alt yapıda önemli sorunların üstesinden gelmeyi sürdürüyor. Kırsal yol ağlarında devam eden yol betonlama, bakım ve onarım çalışmalarının yanı sıra ilçe merkezinde de parke çalışmaları sürüyor.

"Modern bir görünüme kavuştu"

Sahil Sokak’ta gerçekleştirilen çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Ulaş Tepe, “Sokağımızda kapsamlı bir çalışma ortaya koyduk. Alt yapısı hiç yoktu. Gerekli kazılar yapılarak koruge boru, yer altı ve yağmursuyu drenaj borularıyla birlikte sokağımızın tamamını adeta nakış nakış işleyerek sağlam bir alt yapıya kavuşturduk. Üst yapıda ise bordür ve oluk hatlarının oluşturulmasının ardından yolun tamamını kilit parkeyle kaplayarak tertemiz modern bir görünüm sağladık. İlçe merkezinde vatandaşlarımızın yapımı konusunda ısrarlı olduğu önemli bir yatırımı mahallemize kazandırarak hizmete soktuk. İlçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

"Çalışmalar dört koldan"

Parke çalışmalarının merkezi noktalarda devam edeceğini hatırlatan Başkan Tepe, “Dört bir koldan çalışmalarımız sürüyor. Fındık hasat sezonunun sonuna yaklaştık. Yağışların uzun sürmesi hasat sezonunu uzattı. Çok yakın zamanda beton yol programımıza kaldığımız yerden devam ederek özellikle kırsal mahallelerimizde önemli yol problemlerini ortadan kaldırmayı sürdüreceğiz. Diğer yandan da planlamalarımız doğrultusunda merkezi noktalarda parke çalışmalarımız kapsamlı bir şekilde sürecek” diyerek sözlerini tamamladı.

Haber merkezi