SPOR
Giriş Tarihi : 18-10-2021 23:59   Güncelleme : 18-10-2021 23:59

"SAHADA EMEĞİMİZİN KARŞILIĞINI ALAMADIK"

TFF 3.Lig 2.Grup'ta son dönemde aldığı beraberliklerle kan kaybeden 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki, "Müsabakayı kazanmak için çok çaba sarf ettik. Yine pozisyon şanssızlığı yaşadık. Oyuncularımız son 4 maçta maalesef emeklerinin karşılığını alamadılar" dedi.

Kendi evinde konuk ettiği Bayrampaşaspor karşısında da berabere kalan 52 Orduspor'da üst üste alınan beraberlikler sonrasında liderlik fırsatı kaçtı.

"Moral bozmadan çalışacağız"

Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki, iyi oynamalarına rağmen üst üste 4 maçta berabere kaldıklarını belirterek; "Kaybettiğimiz 2 puan için üzgünüz. Müsabakayı kazanmak için çok çaba sarf ettik. Yapılması gereken her şeyi yaptık ama sonucunda girdiğimiz pozisyonları yine gole çeviremedik. Yine pozisyon şanssızlığı yaşadık. Oynadığımız oyunda bir sorun yok. İkinci yarının tamamında rakibi kendi alanına hapsettik. Son anlarda karambol oyunu oynadı. Oyuncularım elinden geleni yaptı. Yine bir müsabaka şanssızlığı yaşadık. Üzerine biraz daha çalışıp gayret göstereceğiz. Son 4 karşılaşmada oyuncularımız emeğinin karşılığını maalesef alamadılar. Maalesef dördünde de berabere kaldık. Çok önemli fırsatlar kaçırdık. Ama bunun da altından kalkacak gücümüz ve kalitemiz mevcut. Hiç moral bozmadan daha fazla çalışıp, bulduğumuz pozisyonları gol yaparak alamadığımız puanları almak istiyoruz" dedi.

"Üzerimizde şanssızlık var"

Futbolculardan kanat oyuncusu Mehmet Atik ise; "Üzerimizde bir şanssızlık var. Bir şekilde içeride rakipleri bunaltıyoruz. Maç kazanacak pozisyonları da buluyoruz. Ama 4 haftadır bir türlü istediğimizi alamıyoruz. İnşallah bu şanssızlığı kırıp 52 Orduspor'u hak ettiği yere getireceğiz" diye konuştu.

"Nasipsizlik..."

Şükrü Kaan Kılıçaslan da; "4 maçtır üzerimizdeki şansızlığı kıramadık. Direkten dönüyor, çizgiden top çıkartıyorlar. Bir de buraya gelen rakipler hep yatmaya geliyor. Hiç iyi niyetli değiller. Çünkü oynamaya niyetleri yok. Hakemler daha iyi yönetebilirler. Hepimiz iyi oynuyoruz ama bir nasipsizlik var. Top kalenin çizgisini geçmiyor" şeklinde konuştu.

52 Orduspor Futbol Kulübü, 22 Ekim 2021 Cuma günü Harput Dibek Elazığ Karakoçan ile deplasmanda karşı karşıya gelecek.

Ordu Hayat/Tevfik Kul