GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-06-2021 21:00   Güncelleme : 03-06-2021 17:08

PERŞEMBE'YE ASFALT KONFORU

PERŞEMBE'YE ASFALT KONFORU

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Perşembe ilçesine bağlı Yumrutaş Mahalle Yolunu sıcak asfalt ile buluşturdu. Toplam 3 bin 200 metre uzunluğundaki güzergahın tamamlanmasıyla birlikte, 9 mahalleye hizmet verecek yol, standartı yüksek, konforlu bir yapıya kavuştu.

 

Büyükşehir Belediyesi ekipleri Yumrutaş Mahallesi’nde 3 bin 200 metre uzunluğundaki güzergahı sıcak asfalta kavuşturdu. Sıcak asfalt ile buluşan yol, Kaleyaka, Ramadan, Yeniköy, Töngeldüzü, İstanbulboğazı, Ortatepe, Çınar, Mersin Köyü Mahallerine de hizmet sağlayacak.

Yumrutaş Mahalle Muhtarı Gündüz Taşkıran, “2014 ve 2016 yıllarında bölgemizde meydana gelen sel afeti nedeniyle yollarımız büyük zarar görmüştü. Heyelanlarda iki vatandaşımızı kaybettik. Yolda yapılan duvarlar ve sanat yapılarıyla birlikte heyelanlara karşı önlem alındı. Büyükşehir Belediyesi ekiplerimiz yolumuzu sıcak asfaltla buluşturdu ve bizleri güvenli konforlu bir yola kavuşturdu. Desteklerinden dolayı başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyorum." dedi.

Haber merkezi