SPOR
Giriş Tarihi : 31-05-2021 23:54   Güncelleme : 31-05-2021 23:54

PAZUBAND ERAY EREN'DE

PAZUBAND ERAY EREN'DE

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Orduspor 1967 Futbol Kulübü'nde 2020-2021 sezonu öncesinde kaptanlık pazubandı sağ bek Eray Eren'e verildi.

Takımı tecrübeli oyunculardan oluşturan Teknik Direktör Telat Özden, kaptanlık pazubandını Ordulu sağ bek Eray Eren'e verirken, tecrübeli oyuncunun saha içerisinde takım uyumunu sağlaması gözlerden kaçmadı.

Hem Ordulu olması hem de hazırlık maçlarında takıma saha içerisinde hakim olmasından dolayı 28 yaşındaki sağ bek Eray Eren'in kaptanlık yapacağı belirtildi.

Bundan önce yer aldığı takımlarda da kaptanlık görevini yürüten Eray, doğup büyüdüğü şehrin takımı Orduspor 1967'nin de kaptanı oldu.

"Şampiyon olmak istiyoruz"

Hedefe ulaşacak güce ve inanca sahip olduklarının altını çizen Ordulu sağ bek, “Hedefimiz şampiyonluk. Bu hedef doğrultusunda hazırlandık. Gerekli ortam ve imkanlarımız var. Sezon sonunda şampiyon olmak için çalışıyoruz. İnşallah yolun sonu şampiyonluk olacak" dedi.

Kaptanlık pazubandının kendisine layık görülmesinden dolayı mutlu olduğunu aktaran Ordulu sağ bek, şehrinin takımının Bölgesel Amatör Lig'de şampiyon olması için var gücüyle mücadele edeceğini söyledi.

Şampiyonluğa aşikar

Ordulu oyuncu, 3.Lig’de Çorum Futbol Kulübü’nde 3.5 sezon forma giydikten sonra Ayvalıkgücü Belediyespor ve Düzcespor formaları giydi. Ardından Bölgesel Amatör Lig’de forma giymeye başlayan Eray, önce Nevşehir Belediyespor, ardından da 68 Aksaray Belediyespor formasıyla 2 şampiyonluk yaşadı. Son olarak da TKİ Tavşanlı Linyitspor forması giydikten sonra Orduspor 1967 Futbol Kulübü’ne transfer oldu.

Haber merkezi