GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-11-2021 08:32   Güncelleme : 10-11-2021 08:32

ORTAR ÜZERİNE KOYUYOR!

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarım iştiraki ORTAR A.Ş. ürün çeşitliliğini her geçen gün artırmaya devam ediyor.

ORTAR ÜZERİNE KOYUYOR!

Kurulduğu günden bu yana yöresel ürünlerin gün yüzüne çıkarılmasının yanında mevcut ürünleri süzgeçten geçirerek yeniden vatandaşların beğenisine sunan ORTAR A.Ş. daha önce 1 olan propolis çeşidini artırarak 5’e çıkardı.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatları ile kurulan ve kurulduğu günden bu yana yüzlerce ürünün uygun fiyata üreticiye ulaşmasını sağlayan ORTAR A.Ş. daha önce arı sütünden üretilen propolis çeşidini genişletti. ORTAR A.Ş. fındık yağından çözülmüş propolis çotanağını tüketicilerin beğenisine sundu.

"Ürün çeşidini artırdık"

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in destekleri ile çalışmalara devam ettiklerini belirten ORTAR A.Ş. Genel Müdürü Sancar Eser, ürün çeşidini her gün artırdıklarını söyledi.

Genel Müdür Sancar Eser, açıklamalarında şu ifadelere yer verdi: “ORTAR A.Ş. olarak ürün yelpazemizi her geçen gün artırmaya devam ediyoruz. Daha önce 1 olan propolis çeşidimizi yaptığımız analizler sonrası 5’e çıkardık. Şu anda analizlerini tamamladığımız fındık yağlı damla, kara mürver, çiçekli damla, zeytinyağlı damla, klasik damla, klasik sprey çeşitlerini orduorganikpazar.com da sanal mağazalarımız, Kybele kafelerimiz ve yöresel noktalarımızda satışa sunuldu. Bunların haricinde ilimizde bulunan Tarım Kredi marketleri ile Ankamar Ordu şubelerinde bu ürüne vatandaşlarımız kolaylıkla ulaşabilirler."

Haber merkezi