GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-09-2021 08:10   Güncelleme : 15-09-2021 08:10

ORTADOĞULU KONUKLAR ŞELALELERE GELDİ

ORTADOĞULU KONUKLAR ŞELALELERE GELDİ

 

Prof. Dr. Mehmet Yılmazın şelaleler özelinde Ordu’nun tanıtımı için başlattığı proje meyvelerini vermeye devam ediyor. Ortadoğulular da gözünü Ordu’ya çevirdiler.

Şelaleler Şehri Ordu Dernek Başkanı Prof. Dr. Mehmet Yılmaz, Anemon Ordu Genel Müdürü Sinan Şen ve ŞELORDER Başkan Yardımcısı İsa Aydoğdu rehberliğinde Bahreynli instagram fenomenleri Khawla Almaraghi, Safiya Almutova ve ekibi Şelaleler Şehri Ordu’yu tanıtmak ve yakın zamanda başlayacak geniş turist kafilelerini Ordu’da daha uzun süre konuk etmek hedefli yeni potansiyeller görmek için İlküvez İpek Yolu Şelaleleri’ni keşfe çıktı.

Fenomenler, Gökçe Gelin Şelalesi ve değirmeninin yanısıra ilçede günlük yaşamdan renkli kareleri takipçileriyle paylaştı. Alyaqoop Travel (Bahreyn), Your World Travel (Trabzon) seyahat acentelerinin de eşlik ettiği programda Şelaleler Şehri Ordu milyonlarca Ortadoğulu konuğa mutlaka görülmesi gereken bir rota olarak sunuldu. Prof. Dr. Yılmaz bu tanıtım çalışmaları ile yakın zamanda Ortadoğu’dan ciddi sayıda konuğun şehrimize geleceğini ve çok daha uzun süre şehrimizde vakit geçireceğini öngördüğünü belirtti. Haber merkezi