GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-07-2021 08:00   Güncelleme : 05-07-2021 08:00

ORGENERAL ÇETİN, HUZUR ŞEHRİNDE

ORGENERAL ÇETİN, HUZUR ŞEHRİNDE

 

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere bölgemizde bulunan Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Ordu Valiliğini de ziyaret etti.

Ordu Valiliğine gelişinde Vali Tuncay Sonel tarafından karşılanan Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Valilik Şeref Defterini imzaladıktan sonra beraberinde Jandarma Genel Komutanlığı MEBS Başkanı Tümgeneral Engin Çırakoğlu, Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Erhan Demir ve İl Jandarma Komutanı Albay Gazi Demir ile birlikte Valilik Makamına geçti.

Huzur şehri

Burada Vali Tuncay Sonel ile bir süre sohbet eden Orgeneral Çetin, Ordu’da bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Huzur şehri Ordu, hakikaten ülkemizin medarı iftiharı. Bereketiyle, çalışkan insanlarıyla, güzellikleriyle Ordu'yu seviyoruz. Ordu’yu bu nedenle her gelişimde özlüyorum” diye konuştu.

Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Vali Tuncay Sonel ve beraberindeki heyetle birlikte Karacaömer Mahallesinde ikamet eden Şehit Jandarma Uzman Çavuş Zeki İnan’ın ailesini, ardından da Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Ordu Şubesini ziyaret etti.

Ziyaretlerin ardından Ordu İl Jandarma Komutanlığına geçen ve burada denetimlerde bulunan Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Ordu İl jandarma Komutanı Albay Gazi Demir’den kurum brifingi aldı. Haber merkezi