SPOR
Giriş Tarihi : 13-07-2021 23:00   Güncelleme : 13-07-2021 23:00

ORDUSPOR 1967 KUTLAMALARA DEVAM ETTİ

ORDUSPOR 1967 KUTLAMALARA DEVAM ETTİ

Bölgesel Amatör Lig'den 3.Lig'e yükselen Orduspor 1967 Futbol Kulübü'nün şampiyonluk kutlamaları devam etti. Mor Beyazlı ekip, Ordu Büyükşehir Belediyesi binası önünde taraftarlarla coşkulu bir kutlama gerçekleştirdi.

Orduspor 1967'nin yaşadığı şampiyonluk sonrası Ordu Büyükşehir Belediyesi önünde kutlama programı düzenlendi. Üstü açık otobüs ile şehir turu atan Orduspor 1967 takımı daha sonra Ordu Büyükşehir Belediyesi önüne geldi. Taraftarın yoğun ilgisi ile karşılanan takım otobüsü alana meşaleler ve tezahüratlar arasında giriş yaptı.

Geçen sezonki takıma kupa verildi

Sahneye ilk olarak 2019-2020 sezonunda Ordu. 1 Amatör Küme’de mücadele eden ve ligi namağlup bitirerek Bölgesel Amatör Lig’e çıkma başarısı gösteren Orduspor takımının oyuncuları ve teknik heyeti çıktı. Pandemi dolayısıyla kutlamaları 1 yıl gecikmeli yapan futbolculara kupasını Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler takdim etti.

Futbolculara tebrik

Daha sonra sahne Bölgesel Amatör Lig’de şampiyon olan takımın oyuncularının oldu. İsimleri tek tek okunan futbolcular alkışlar eşliğinde sahneye çıktı. Başkan Hilmi Güler ve Orduspor 1967 Kulüp Başkanı Savaş Şimşek futbolcuları tek tek tebrik etti.

"Hedef Süper Lig"

Kutlamalarda konuşan Başkan Güler, “Sel gider kum kalır, Orduspor taraftarı daima kalacaktır. Başarılarımız ilelebet devam edecek. Orduspor ve taraftarı sadece 3’üncü küme değil çok hızlı bir şekilde Süper Lig’e çıkıp dünyada örnek olacak. Bütün yapmak istediğimiz bu” diye konuştu.

"Herkesin emeği var"

Orduspor 1967 Kulüp Başkanı Savaş Şimşek, “Bu şehirde bu takımın bir yere gelmesi için herkesin emeği var. Önemli olan bu emeği hep beraber yaşamak. Bir büyük, bir abi, bir belediye başkanı, bir siyasetçi, bir bürokrat ama her şeyden daha kıymetli bir insan büyük Ordusporlu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’den Allah razı olsun. Bundan sonra birlik ve beraberlik içerisinde, şehrimizin millisi olan takımımızın daha iyi yerlere gelmesi için ayrımız gayrımız olmadan gayret göstermeye devam edeceğiz." diye konuştu.

Yönetim, futbolcu ve taraftarlar şampiyonluk coşkusunu doyasıya yaşadı.

Haber merkezi