GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-10-2021 08:00   Güncelleme : 01-10-2021 08:00

ORDUSİAD'DAN İŞ TOPLANTISI

Ordu Sanayici ve İş İnsanları Derneği, (ORDUSİAD) 'İş Geliştirme Toplantısı' yaptı. Toplantıya Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler de katıldı.

ORDUSİAD'DAN İŞ TOPLANTISI

 

 

Ordu Sanayici ve İş İnsanları Derneği Başkanı Kadir Engin, yönetim kurulu üyeleri, Başkan Hilmi Güler ve Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya Müstesna Balık Restaurant'ta bir araya geldi.

"Üyelerimizle bir araya geldik"

ORDUSİAD Başkanı Kadir Engin, "Bu akşam Müstesna Balık Restaurant'ta, derneğimiz üyesi Mustafa Poyraz ev sahipliğinde bir araya geldik. Toplantımıza katılan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya'ya teşekkür ederiz. Bu güzide toplantıda, derneğimize yeni katılan Erdem Köse, Haki Yener, Vedat Azizoğlu, ve İsmail Aydın üyelerimize ORDUSİAD rozetini taktık. Yemekli toplantıda ev sahipliği yapan, Mustafa Poyraz'a teşekkür ediyor ve aramıza yeni katılan üyelerimize hoş geldiniz diyoruz." dedi.

İş İnsanı Mustafa Poyraz da Başkan Hilmi Güler, Başkan Kaya ve ORDUSİAD üyelerini Müstesna Balık Restaurant'ta ağırlamaktan onur duyduğunu söyledi.

"İstişarelerde bulunduk"

Başkan Hilmi Güler ise şunları söyledi; "Ekonomisi daha güçlü bir Ordu için her zaman sanayicilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. ORDUSİAD Başkanı Kadir Engin ve ilimizin iş insanları ile birlikte ORDUSİAD Üyesi Mustafa Poyraz’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen ‘İş Geliştirme Toplantısı’na katılarak istişarelerde bulunduk. İlimizin ekonomisine ve istihdamına katkı sağlayan tüm iş insanlarımıza teşekkür ediyorum."

Haber merkezi