GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-07-2021 09:10   Güncelleme : 30-07-2021 09:10

ORDU'NUN KAPLANLARINA PLAKET!

ORDU'NUN KAPLANLARINA PLAKET!

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO), 2020 Türkiye “İlk 500 ve İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” arasına giren üyeler ile 40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren kuruluşlara plaket takdim etti.

 

OTSO Temmuz ayı Meclis Toplantısı'nda İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan 2020 Türkiye İlk ve İkinci 500 Sanayi Kuruluşu arasına giren üye firmalar için plaket töreni düzenlendi.

OTSO Başkanı Servet Şahin, ilk ve ikinci 500 kuruluş arasına giren üye firmaları tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

Ordu'da İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasına giren Doğuş Çay ve Gıda Maddeleri Üretim Pazarlama İthalat İhracat Anonim Şirketi’ne, Poyraz Poyraz Fındık Entegre Sanayi Anonim Şirketi’ne, Şenocak Gıda Fındık Entegre Turizm Nakliye İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi’ne ve  ikinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında yer alan, Gürsoy Tarımsal Ürünler Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi’ne, Çamsan Ordu Ağaç Sanayi Ticaret Anonim Şirketi’ne, Altaş Yağ Su ve Tarım Ürünleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi’ne plaketlerini takdim edildi.

Öte yandan 40 yılı aşkın süredir ticaret hayatını devam ettiren oda üyeleri, Mersan Suni ve Tabii Mermer Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ne, Muzaffer Karaman/Arzum Tekstil’e, Necati İnce’ye, Gürsan İnşaat Nakliyat İç ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi’ne, Oto Volkan Kollektif Şirketi/Orhan-Hüseyin Bayraktar’a, Özkan İstanbul Kuyumculuk Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi’ne, Özşahin Davut Şahin Kaan Şahin Kollektif Şirketi’ne, Selami Demir’e, Sınırlı Sorumlu Gülpınar Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’ne, Şekerbank Türk Anonim Şirketi Ordu Şubesi’ne, Şenocak Gıda Fındık Entegre Turizm Nakliye İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi’ne, Turgay Kılıç / Kılıçoğlu Ticaret’e ve Köksal İnşaat Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi’ne plaket takdimi yapıldı.

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya, Ordu Valisi Tuncay Sonel, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Çalışma ve İş Kurumu Genel Müdürü  Bekir Aktürk,  Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, DOKAP Başkanı Hakan Gültekin, Ordu Çalışma ve İş Kurumu Müdürü İsa Kaymak, Ordu SGK Müdürü Mehmet Yaşar Günay, Defterdar Vekili Cabir Akın Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin, Meclis Başkanı Levent Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri ve plaket alacak üye firma temsilcileri katıldı.

Ordu Hayat/Tevfik Kul