GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-07-2021 08:20   Güncelleme : 12-07-2021 08:20

ORDU PARK, HER KESİME HİTAP EDİYOR

ORDU PARK, HER KESİME HİTAP EDİYOR

 

Altınordu İlçesi’nde açılan Ordu Park, 7’Den 70’e  herkese hitap eden Ordu Park pandemide yasaklardan ve kısıtlamalardan en çok etkilenen çocuk ve gençlere çok iyi geldi.

Ordu’nun eğlence merkezi Ordu Park açıldı. Altınordu İlçesi Bahçelievler Mahallesi’nde  açılan Ordu Park Pandemi döneminde özellikle de sokağa çıkma kısıtlamaları ve yasaklarından en çok etkilenen çocuk ve gençlere çok iyi geldi. Hafta içi her gün öğlen saat 12.00’da başlayıp gece saat 24.00’a kadar hizmet veren Ordu Park’ta  balerin, gondol, tren, skolin, helikopter, trambolin, 12D sinema olmak üzere her yaşa hitap eden daha bir çok oyun grubu yer alıyor.

12D sinema, balerin ve gondol ile adrenalinin doruğuna erişen gençler ve yetişkinlerse, “böyle bir eğlence merkezi Ordumuz için gerekliydi. Biz böyle bir tesisin sadece yazın değil her mevsimde ilimizde olmasını istiyoruz” dediler.

Ordu Park işletmecilerinden Aykut Gümüş, “tesisimiz küçükten büyüğe her kesime hitap ediyor. Mevcut oyun gruplarımızın yanında efsane oyun grubu olan çarpışan oto da montaj aşamasında. O da çok yakında parkımızda hizmete açılacak” diyerek, tüm Orduluları ve misafirleri Ordu Park’a davet etti. Haber merkezi