SPOR
Giriş Tarihi : 09-07-2021 23:15   Güncelleme : 09-07-2021 23:15

ÖNCELİK LİGDE KALMAK, HEDEF PLAY-OFF!

ÖNCELİK LİGDE KALMAK, HEDEF PLAY-OFF!

Misli.com 3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor'da Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu, 2021-2022 sezonunda hedeflerini öncelikli olarak ligde kalmak olduğunu ancak Play-Off'u da sonuna kadar zorlayacaklarını söyledi.

Fatsa Belediyespor'da yeni sezon planlaması sürüyor

 

Son iki sezonda ligde kalma hedefine ulaştıklarını hatırlatan Hüseyinoğlu, yeni sezonda da ilk hedeflerinin bu yönde olacağını dile getirdi.

Kulübün borcunun bitmesine 1 yıl kaldığını aktaran genç çalıştırıcı, bu yıl da fedakarlık yaparak 3.Lig'de mütevazi bir kadroyla mücadele edeceklerini kaydetti.

"Daha iyisini yapabiliriz"

Her ne kadar ligde kalmayı hedeflesek de Play-Off'un da çok uzak olmadığına inandıklarını söyleyen Hüseyinoğlu; "2021-2022 sezonunda da önceliğimiz yine ligde kalmak. Önce kendimizi garantiye almak istiyoruz. Ama bir yandan da aklı üst sıralarda ve Play-Off'ta olan bir Fatsa Belediyespor izlettirmek istiyoruz. Geçtiğimiz sezon dar ve kısıtlı kadroyla mücadele etmek zorunda kaldık. Sezonun yarısında da forvetsiz oynamak zorunda kaldık. Bu kadroyla bile sezonun büyük bölümünü ilk 6 sıra içerisinde geçirdik. Uzun süre liderlik koltuğunda oturduk. Sıkıntılı takımlardan Play-Off'a kalanlar, hatta şampiyon olanlar bile oldu. Biz geçen sezon kendimizde o ışığı gördük. Dar kadroyla mükemmel işler başardık. Biz daha iyisini yapabiliriz. Bunun için mücadele vereceğiz. Tabi ki burada düşmemek en önemli hedef. Borcun biteceği, fedakarlık yapacağımız son senede güvenli sularda seyretmek istiyoruz. Bir taraftan da hem Fatsa Belediyespor hem de hocalık kariyerim açısından Play-Off oynamayı çok istiyorum" ifadelerini kullandı.

Ordu Hayat/Tevfik Kul