GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-10-2021 08:05   Güncelleme : 02-10-2021 08:05

ÖNCELİK HASTA MEMNUNİYETİ

ÖNCELİK HASTA MEMNUNİYETİ

 

Koronavirüs salgını nedeniyle alınan önlemlerden dolayı uzaktan yapılan başhekimler toplantısı, 1,5 yıl sonra ilk kez fiziksel olarak yapıldı.

İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu başkanlığında yapılan toplantıda, ilimizde hizmet veren kamu hastaneleri ile İl Ambulans Servisi Başhekimliğinin durumu masaya yatırıldı.

“Yeni hastane ile marka olacağız”

Toplantıda, hasta memnuniyeti ile ilgili mevcut durum ve memnuniyeti artırıcı alınabilecek önlemler ile yapılabilecek organizasyonlara ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu. Sağlık Müdürü Dr.Mustafa Kasapoğlu, “Kamu hastanelerinden hizmet alan vatandaşlarımızın memnuniyeti ve almak istediği hizmete kısa sürede erişimi bizler için çok önemlidir. Bu konuda her hastanemizin fiziksel özelliğine göre vatandaşlarımızı memnun edici sağlık hizmeti vermek, endişelerini dinlemek ve sorularına cevap vermek, evlerine şifa ile mutlu bir şekilde gitmelerini sağlamak için ne gerekiyorsa yapacağız. İnşallah 2023 yılında Ordu Şehir Hastanemizin açılmasıyla birlikte Ordu’muzu sağlık alanında bir marka haline getireceğiz.” dedi. Haber merkezi