GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-09-2021 20:30   Güncelleme : 05-09-2021 15:05

OKULLAR EMİN ELLERDE

OKULLAR EMİN ELLERDE

Altınordu Belediyesi 2021-2022 eğitim öğretim yılı yüz yüze eğitimlerinin başlamasına sayılı günler kala Başkan Aşkın Tören’in talimatlarıyla şehirde bulunan tüm okullarda başlattığı dezenfekte çalışmalarını öğrenci servisleriyle tamamladı.

Altınordu Belediyesi, salgın sürecinin başından itibaren şehirde yürüttüğü hijyen seferberliği kapsamında hastanelerden eczanelere, ibadethanelerden toplu taşıma araçlarına, kamu kurum ve kuruluş binalarından işyerlerine, karantinaya alınan vatandaşların konutlarından spor komplekslerine varıncaya kadar her noktada ve her alanda yürüttüğü dezenfekte çalışmalarında okulların steril ve hijyenik halde tutulması adına özel bir çalışmaya da imza attı.

Yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını dileyen Başkan Tören, “Yeni bir eğitim ve öğretim dönemine başladığımız bu anlamlı haftada, şehrimizin, ülkemizin ve milletimizin yarınları olan çocuklarımız, okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine; öğretmenlerimiz ise öğrencilerine kavuşmanın mutluluk ve heyecanını, değerli ailelerimiz de çocuklarının okula başlamasının gururunu yaşıyor. Kesintisiz bir eğitim dönemi için pandemi tedbirlerini bir kez daha hatırlatıyor öğrencilerimize ve öğretmenlerimize sağlıklı başarılı bir eğitim yılı diliyorum. Eğitime ve öğrenciye her alanda destek olmaya devam edeceğiz” dedi. Haber merkezi