SPOR
Giriş Tarihi : 12-11-2021 23:06   Güncelleme : 12-11-2021 23:06

Ohtamış'ta kadro tamam!

Ohtamış'ta kadro tamam!

2021-2022 sezonunda Türkiye Basketbol Erkekler Bölgesel Ligi'nde mücadele edecek olan Ulubey Ohtamış Spor Kulübü'nde seçmeler tamamlandı. 17 kişilik kadro oluşturulurken, hedef ise 2.Lig'e yükselmek olarak belirlendi.

Kısa bir süre önce kurulan Ulubey Ohtamış Spor Kulübü'nde basketbol faaliyetleri hız kesmeden devam ediyor. Yeni sezonda Türkiye Basketbol Erkekler Bölgesel Ligi'nde mücadele edecek Ordu ekibinde antrenmanlar hız kesmeden sürüyor.

Daha derin ve güçlü bir kadroyla lige girmek için oyuncu seçmesi yapan Ulubey Ohtamış Spor Kulübü'nde göze giren oyuncular kadroya dahil edildi.

Gerçekleştirilen basketbolcu seçmeleri sonucunda takım kadrosu şu şekilde oluştu: Onur Berkay, Alper Felek, Alperen Tarhan, Berker Felek, Özdeş Burak Aydın, Gökberk Yıldız, Emre Bozoğlu, Yiğit Makukoğlu, Emirhan Şimşek, Berkay Yüksel, Egecan Akkuş, Berkay Kalay, Doğukan Yavuz, Emre Çam, Ertuğrul Çağlayan, Ahmet Talha Mutlu, Eren Oksal.

Basketbol Şube Sorumlusu Alper Felek, yaptığı açıklamada; "Ulubey Ohtamış Spor Basketbol takımı olarak hedefleri olan bir kulübüz. Hedeflerimize sabır ve kararlılıkla yürüyeceğiz. Sadece biraz zamana ve başarı hikayelerine ihtiyacımız var" dedi.

Haber merkezi