GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-07-2021 08:15   Güncelleme : 15-07-2021 08:15

NECATİ AYDIN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

NECATİ AYDIN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Ordu Arı Yetiştiricileri Birliği eski başkanı Necati Aydın, 31 Temmuz 2021 tarihinde gerçekleştirilecek olan olağan kongre öncesinde adaylığını açıkladı.

 

Düzenlediği basın toplantısıyla Ordu Arı Yetiştiricileri Birliği olağan genel kurulunda başkanlığa aday olduğunu duyuran Necati Aydın, arıcıların sorunlarını çözmek için canla başla çalışacağını söyledi.

"Arıcılar Birliği sınıfta kaldı"

'31 Temmuz 2021 tarihinde yapılacak olan Ordu Arı Yetiştiricileri Birliği olağan seçimli genel kurulunda yepyeni bir ekiple üyelerimizin yanında yer alacağız' diyen Aydın, şunları kaydetti; "Ordu Arıcılar Birliğini kaldığı yerden daha ileri götürmek için birlik ve beraberlik içinde daha iyi bir çalışmayla üyelerimize hizmet edeceğiz. Bundan önce merkez birliğinde görev yapmıştım. Yine görev yaparak arıcılara hizmete devam edeceğiz. Şuanda Türkiye'deki bütün birliklerin içi boşaltılmış durumda. Hem merkez birlik hem de diğer birlikler sınıfta kaldılar. Birliklerin şuanda hiçbir önemi yok. Pasif durumda gözüküyor. Birliklerimizi yeniden aktif duruma getireceğiz. Bizim zamanımızda arıcılarımın borçları erteleniyordu. Görüyoruz ki artık ertelenmiyor. Biz 36 kişilik bir ekibiz. Her 2 ayda bir bölgelerde toplantı yapacağız. Arıcılarımızın sorunlarını çözeceğiz. Arıcılarımızın yanındayız."

Ordu Hayat/Yılmaz Ülgü