SPOR
Giriş Tarihi : 15-07-2021 23:02   Güncelleme : 15-07-2021 23:02

"Mutlu ve gururluyuz"

Bölgesel Amatör Lig’den 3.Lig'e çıkan Orduspor 1967’nin başarılı defans oyuncusu Akın Karaaslan, “Orduspor’umuzu bir üst lige çıkarmanın mutluluğunu tüm taraftarlarımızla ve hemşerilerimizle yaşıyoruz. Coşkuluyuz, heyecanlıyız. Bu coşku, bu heyecan birinci lige çıkana kadar sürecek" dedi.

Hem grup hem de Play-Offlardaki tüm müsabakalarda sahaya çıkan başarılı stoper Akın Karaaslan, bir üst lige çıktıkları için mutlu olduğunu söyledi.  

"Orduspor için koşmaya devam edeceğim"

Şampiyonluğu hak ettiklerini aktaran tecrübeli stoper, "Ordu’muz için tüm gücümüzle oynadık ve şampiyonluğu getirdik. Mutluyuz ve gururluyuz. Orduspor’umuzu bir üst lige çıkarmanın mutluluğunu tüm taraftarlarımızla ve hemşerilerimizle yaşıyoruz. Coşkuluyuz, heyecanlıyız. Bu coşku, bu heyecan birinci lige çıkana kadar sürecek. Taraftarlarımızın ve hemşerilerimizin bizlere yaptığı her alkış, her slogan büyük güç vermekte. Hep olduğu gibi bundan sonra da Orduspor için koşmaya devam edeceğim. Gelecekte Orduspor’un 1. Lige yükselişini hep birlikte büyük coşkuyla kutlayacağız" dedi.

Karaaslan, son olarak taraftarlara da verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

Haber merkezi