GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-08-2021 08:45   Güncelleme : 02-08-2021 08:45

MÜSİAD'DAN ORDU ÇIKARMASI

MÜSİAD'DAN ORDU ÇIKARMASI

MÜSİAD (Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, Karadeniz gezisi kapsamında Ordu ilini de ziyaret etti.

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, MÜSİAD Genel Başkanı Kaan’ı Ordu’nun misafir odası Boztepe’de kurulan Büyükşehir Belediyesi iştiraki ORTUR A.Ş.nin işletmesinde olan Doğa Kafe’de ağırladı. Gerçekleştirilen ziyarete Ordu Valisi Tuncay Sonel, Ordu AK Parti Milletvekili Dr. Şenel Yediyıldız ve Ordu MÜSİAD üyeleri de katıldı. Toplantıda Ordu’nun geleceği ile ilgili yapılabilecek projeler ele alındı.

Ordu Valisi Tuncay Sonel; "MÜSİAD Genel Başkanı Kıymetli Dostumuz Abdurrahman Kaan Başkanımıza; Ordu ziyareti ve şehrimize verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederiz." dedi.

Turizmden hayvancılığa yapılabilecek birçok projenin görüşüldüğünü belirten Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “MÜSİAD ile çok verimli bir toplantı gerçekleştirdiklerini söyledi.

"Ordu'dan memnun ayrılıyorum"

Ordu’nun geleceğinde MÜSİAD’ın projelerinin değerlendirildiği bir toplantı gerçekleştirildiği ifade eden MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, “Çok güzel bir görüşme oldu ben çok mutluyum. Aynı zamanda yatırımcıyla Belediyemizi, Valiliğimizi tamamen bir araya getirdik. Bundan sonrası içinde çok güzel projeler çıktı. Ordu’nu geleceğinde MÜSİAD’ın projelerini konuştuk ve aynı zamanda neler yapabileceğimizi görüştük. Ordu’dan çok memnun bir şekilde ayrılıyorum." diye konuştu.

Haber merkezi