GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-09-2021 21:30   Güncelleme : 27-09-2021 17:51

MUHTARLAR KONFEDERASYONUNDA ORDU DAHA DA GÜÇLENDİ

MUHTARLAR KONFEDERASYONUNDA ORDU DAHA DA GÜÇLENDİ

 

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu’nun hafta sonu yapılan kongresinde, yönetim kuruluna Ordu Muhtarlar Derneği Başkanı Olgun Öztürk’ün yanı sıra Ordu’dan iki muhtar daha girdi.

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu 4. Olağan Genel Kurulu, Ankara’da Mamak Necmettin Erbakan Kongre Merkezi’nde yapıldı. Kongrede Bekir Aktürk yeniden Konfederasyon Genel Başkanlığına seçilirken, Ordu’dan bu kez 3 muhtar yönetim kuruluna, bir muhtar Denetleme, bir muhtar da disiplin kuruluna seçildi.

Ordu Muhtarlar Derneği Başkanı Altınordu Düzköy Mahallesi Muhtarı Olgun Öztürk yeniden yönetim kuruluna seçilirken, onunla birlikte Zaferimilli Mahalle Muhtarı Buğra Gök ve Karapınar Mahalle Muhtarı Nihat Bayhan da yönetim kurulu üyesi oldular.

Ayrıca, Zafer Mahalle Muhtarı Ali Gündoğdu Denetleme Kurulu'na, Delikkaya Muhtarı Fatih Öztürk de Disiplin Kuruluna seçildiler.

“Daha da güçlüyüz”

“Ordumuzu en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz” diyen Ordu Muhtarlar Derneği Başkanı Olgun Öztürk, “Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Başkanım Sayın Bekir Aktürk ve yönetim kurulu arkadaşlarımıza güveninden dolayı sonsuz teşekkürler ederiz” dedi. Gözde Özgür/Ordu Hayat