GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-10-2021 08:21   Güncelleme : 05-10-2021 08:21

MUHASEBE MESLEĞİNDE YENİ UFUKLAR

Ordu Mali Müşavir Odası ile Ordu Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda “Muhasebe Mesleğinde Yeni Ufuklar” konulu seminer düzenledi.

MUHASEBE MESLEĞİNDE YENİ UFUKLAR

Seminere Ordu Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır BAŞ, Ordu Mali Müşavirler Odası Onursal Oda Başkanı Ertuğrul YÜKSEL, Galatasaray Üniversitesi İktisadi İdari ve Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Volkan Demir, Ordu Mali Müşavirler Odası Yöneticileri, Meslek Mensupları ve stajyerler katıldı.

Ordu Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır Baş, uzun bir aradan sonra ikinci yüz yüze seminer ile beraber olduklarını belirterek, Prof. Dr. Volkan Demir'e verdiği seminerden dolayı teşekkür etti.

Galatasaray Üniversitesi İktisadi İdari ve Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Volkan Demir de; "Hiçbir şirketin batmasını istemiyorum. Ekonomik hayattaki gelişmelere baktığımızda mali müşavirlerin yeni ufuk yakalayabilmesi için dünya ekonomisinin dönüşünü görmesi lazım. Bir şeyler değişiyor. Küresel işletme çevresini tanıyor muyuz? Bu bizi çok ilgilendiriyor, mali müşavirler ara eleman bulamıyor. Arz ve talebin uyuşması için orta okul sonrasında insanları mesleğe yöneltmeliyiz." dedi.

Haber merkezi