GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-02-2021 08:55   Güncelleme : 19-02-2021 08:55

MEYDAN OKUDU!

MEYDAN OKUDU!

 

MHP eski İl Başkanı Köksal Yılmaz, sosyal medyadan parti kongrelerinin devam etmesi, hafta sonu da kayak merkezlerinin çalışması durumunda yasağı dinlemeyip sokağa çıkacağını belirterek, “ben de yasağı dinlemeyip sokağa çıkacağım, gücü yeten gelsin ceza yazsın” diye meydan okudu.

Eski Ordu Valisi Seddar Yavuz’a ilk dönemlerinde sert eleştiriler, sonrasında ise her yanlışında bile övgüler düzen MHP’nin eski İl Başkanı Köksal Yılmaz’ın bu şaşırtan meydan okuması destekten çok tepki çekti.

Yılmaz paylaşımında, “Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı olacak kesin. Buradan Ordu’daki yetkililere sesleniyorum: hasta cenaze hariç sağdan soldan resim atanlar olursa, otel ve kayak merkezleri hizmet etmeye, kongre salonları tıklım tıklım doluyorsa kimse kusura bakmasın saat kaç olursa olsun dışarıdayım. Gücü yeten ceza yazar, gücü yeten tutanak tutar. Ben bunu bir tehdit olarak söylemiyorum ülke genelinde Ordu koranavirüs illetinden 2. Sırada. Bu nasıl bir iş neden eylence ve kongere salonlarını tıka basa dolması için uğraş verenlere sözüm zaten” Haber merkezi