GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-10-2021 08:18   Güncelleme : 08-10-2021 15:29

METPA SİEMENS 3. MAĞAZASI AÇILDI

Ordu'da 30 yıldır Siemens bayisi olarak hizmet veren iş insanı Metin Kır, düzenlenen törenle 3. şubesinin açılışını gerçekleştirdi.

METPA SİEMENS 3. MAĞAZASI AÇILDI

Altınordu Bahçelievler Mahallesi'nde gerçekleştirilen açılışa Siemens Türkiye Satış Direktörü Hakan Sultar, Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, Altınordu Belediye Başkan Yardımcısı İsa Hitaloğlu, Metin Kır ve ailesi, bir çok esnaf ile yakınları katıldı.

"3 bayilikle Ordu'nun hizmetindeyiz"

Açılışta konuşma yapan Metin Kır, 3. mağazasını açacak olduğu için mutlu olduğunu belirterek; “Bugün burada Allah'ın izniyle açılışımızı yapacağız, hava da buna müsaade etti. Demek ki gönlümüz temizmiş, bundan dolayı çok mutluyuz. 30 yıldır Siemens ailesi olarak 3 bayilikle birlikte tüm Orduluların hizmetindeyiz." dedi.

"Ordu halkı tercih ediyor"

Siemens Türkiye Satış Direktörü Hakan Sultar ise şunları söyledi; "Siemens Türkiye'de beyaz eşyanın DNA'sını yazan önemli markalardan bir tanesi. Bugün burada değerli iş ortağımız Metin Bey ile 3 mağazamızı açtık. Beyaz eşya üreticilerinin tüketiciye sözü, ürünlerimizin kolay kullanımı ve bozulmaması çok önemli. Bu sayede Ordu halkı Siemens ürünleri ile daha fazla tanışıyor, ürünlerimizi daha fazla kullanıyor ve biliyor olacak."

Ordu Hayat/Özge Cabbar