SPOR
Giriş Tarihi : 04-06-2021 23:55   Güncelleme : 04-06-2021 23:55

MERKEZSPOR'DA HEDEF 2.LİG

MERKEZSPOR'DA HEDEF 2.LİG

2020-2021 sezonu Voleybol Erkekler Bölgesel Lig 30.Grup'ta mücadele edecek olan Ordu Merkezspor, hazırlıklarını büyük ölçüde tamamladı. Ordu ekibinin Antrenörü Ozan Aktaç, hedeflerinin 2.Lig'e çıkmak olduğunu söyledi.

10-13 Haziran tarihleri arasında Samsun'da oynanacak olan Voleybol Erkekler Bölgesel Lig'de 30. Grup'ta yer alacak olan Merkezspor,  Giresun Bulancak Betonspor ve Samsun Voleybol takımları ile karşı karşıya gelecek.

"Takımıma güveniyorum"

Sadece Ordulu gençlerden oluşan bir takımla Voleybol Erkekler Bölgesel Lig müsabakalarına katılacaklarını belirten Aktaç, "Ordu Merkezspor olarak Bölgesel Lig'e katılıyoruz. Bazıları benim yetiştirdiğim olmak üzere tamamı Ordulu sporcularla mücadele edeceğiz. Güzel ve dinamik bir takımımız var. Rakiplerimiz; Giresun Bulancak Betonspor ve Samsun Voleybol takımları. 2 maç oynayacağız. Bu müsabakaları kazanarak grubu lider tamamlamak ve final grubuna çıkmak istiyoruz. Final grubunu da ilk sırada bitirirsek, 2.Lig'e çıkacağız. Ordu'yu en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. 2.Lig'e çıkacağımıza olan inancımız tam. Takımıma güveniyorum. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız" ifadelerini kullandı.

Antrenör Aktaç, Altınordu Belediyesi ile Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne desteklerinden dolayı teşekkür ederken, "Aktaç Mühendislik ve olmazsa olmazımız Çamlık Market'e ise sponsorluklarından dolayı teşekkür ederim" dedi.

Ordu Merkezspor, Voleybol Erkekler Bölgesel Lig 30.Grubu lider olarak tamamlarsa, 20-23 Haziran tarihleri arasında final grubunda boy gösterecek. Bu grubu da lider bitirmesi durumunda 2.Lig'e çıkacak.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)