SPOR
Giriş Tarihi : 12-11-2021 23:58   Güncelleme : 12-11-2021 23:58

MARDİN MESAİSİ BİTTİ!

MARDİN MESAİSİ BİTTİ!

Orduspor 1967 Futbol Kulübü, TFF 3.Lig 3.Grup'ta oynayacağı Mardin 1969 Spor müsabakası hazırlıklarını tamamladı. Mor Beyazlı ekip, tüm planlarını 3 puan üzerine yaptı.

Son haftalarda düşüşe geçen Orduspor 1967, Mardin 1969 Spor deplasmanında galip gelerek çıkışa geçmenin hesaplarını yapıyor.

Mor Beyazlı ekip, Teknik Direktör Telat Özden nezaretinde Karşıyaka Spor Tesisleri'nde gerçekleştirdiği antrenmanla hazırlıklarını tamamladı.

Eksikler var

Ordu temsilcisinde sakatlıkları bulunan Arda Saltan, Can Ahmet Üstün ve Ufuk Özcan Mardin müsabakası kadrosuna alınmadı.

"Sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz"

Mardin maçıyla alakalı değerlendirmelerde bulunan Özden; "Orduspor 1967 çok enteresan bir dönemden geçiyor. Futbol tarihimizde yaşamadığımız enteresan işler oluyor. Bu bir mazeret değil ama çok farklı şeyler yaşıyoruz. Çok sıkıntılı bir süreçte geçiyoruz. Temennimiz bu süreci en kısa zamanda atlatıp huzurlu ve mutlu bir şekilde yolumuza devam etmek. Bu hafta Mardin maçına gidiyoruz . Onlar da sıkıntılı bir yerdeler. Normalde iyi bir takım ama lige iyi başlayamadılar. Son 1-2 haftadır hareketlenme başladı. Bizde düşüş içerisindeyiz. Antrenörlük hayatımda ilk defa üst üste 3 defa yenildim. Bu da kendi adıma üzüntü verici bir olay. Bir yerde bir patlama yapacağız. İnşallah bu hafta olur. Ordu'ya galibiyetle döneriz" dedi.

"Ancak bu kadar olumsuzluk olur"

Sakatlıklarla ilgili de konuşan tecrübeli çalıştırıcı, "Sakatlıklarla ilgili sıkıntılar, bir kulübün başına ancak bu kadar gelebilir. İki arkadaşımız dönüyor diyoruz, bu sefer 3 oyuncuyu kaybediyoruz. Cevatcan'ı, Volkan'ı kaybettik. 15 dikiş atılan Oğuz Saltabaş idmana daha bugün başladı. 3 haftadır maç oynamayan Bilal'in arka adalesinde sertlik var ve hala antrenmana alamadık. İnşallah arkadan gelen arkadaşlar eksikleri aratmaz ve Ordu'ya huzurlu bir şekilde döneriz" ifadelerini kullandı.

Orduspor 1967 Futbol Kulübü, 14 Kasım 2021 Pazar günü saat 13.00'da Mardin 21 Kasım Stadı'nda Mardin 1969 Spor'a konuk olacak.

Haber merkezi