SPOR
Giriş Tarihi : 11-10-2021 23:58   Güncelleme : 11-10-2021 15:23

MALTEPESPOR'UN KALECİLERİ DEMİR'E EMANET

MALTEPESPOR'UN KALECİLERİ DEMİR'E EMANET

Ordulu başarılı kaleci antrenörü Musa Demir, Bölgesel Amatör Lig'in iddialı ekiplerinden Maltepespor'un kaleci antrenörü oldu.

Başarılı kalecilik döneminin ardından kaleci antrenörlüğünde de kalitesini konuşturan Musa Demir, 2021-2022 sezonu öncesinde yeni bir takımla anlaştı.

Yeni sezon öncesinde hedefini 3.Lig olarak belirleyen Bölgesel Amatör Lig temsilcilerinden Maltepespor, file bekçilerini Ordulu antrenör Musa Demir'e emanet etti.

BAL tecrübesi var

Daha önce Bölgesel Amatör Lig'de Orduspor ve Ulubey Belediyespor'un kaleci antrenörlüğünü yapan Musa Demir, artık bir başka BAL Ligi ekibi Maltepespor'un başarısı için çalışacak.

"Maltepespor ile anlaştım"

2021-2022 sezonu için Bölgesel Amatör Lig takımlarından Maltepespor ile anlaştığını aktaran Musa Demir, gazetemize özel yaptığı açıklamada; "Yeni sezon için Maltepespor ile anlaştım. Burada iyi bir ortam ve birliktelik var. Hedefe kurulan Maltepespor'un başarısı için elimden gelen her şeyi vermeye hazırım. İnşallah başarılı bir sezon geçirip sezon sonunda da hedefimize ulaşmış oluruz" dedi.

Musa Demir, daha önce Orduspor Görme Engelliler Spor Kulübü, Denizli Görme Engelliler Spor Kulübü, Orduspor, Ordu Galatasaray Futbol Okulu ve Ulubey Belediyespor'un kaleci antrenörlüğünü yaptı.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)