GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-10-2021 08:03   Güncelleme : 11-10-2021 08:03

MALİ MÜŞAVİRLER KIRKLARELİ'NDE BULUŞTU

SMMM 50'nci Karadeniz Oda Başkanları Platform Toplantısı Kırklareli’nde yapıldı. Toplantıya Ordu SMMM Odası Başkanı Bahadır Baş da katıldı.

MALİ MÜŞAVİRLER KIRKLARELİ'NDE BULUŞTU

Toplantıya TÜRMOB Genel Başkanı YMM Emre Kartaloğlu, İSMMMO Başkanı ve Karadeniz Odaları Platform Başkanı Yücel Akdemir, TÜRMOB Denetleme Kurulu Başkanı Burhan Düz, Kırklareli Belediye Başkan Yardımcısı SMMM Ayşe Durmaz, Kırklareli SMMM Oda Başkanı Faruk Azabaoğlu, Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasını temsilen Oda Başkanı Bahadır Baş ve Yirmi Beş Oda Başkanı ve Oda Yöneticileri katıldı.

Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır Baş, "Birincisi 1993 yılında Ordu’da yapılan Karadeniz Odaları Platform toplantısının 50’ncisinde Kırklareli’nde olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Mesleki sorunlarımızı her platformda dile getiren mesleğimiz ve meslektaşımız için büyük bir çaba harcayan Genel Başkanımız sayın Emre Kartaloğlu’na teşekkür ediyorum. Özellikle serbest meslekte tahakkuk tahsilat sorunun hizmetin ne zaman verildiği kavramına çevrilmesini çok önemsiyorum. Yine mesleki sorunlarımız içerisinde yer alan tahsilat sorunun meslek mensubunun kendisinin sorununu olduğunu ve çözümünü de bizlerin gerçekleştirmesi gerektiğini düşünüyorum. Hangi tacir, ticaret odasından, hangi esnaf odasından alacağının tahsilini istiyor. Bunları düşünmemiz lazım. Bizler haklı rekabet yapan, işini düzgün yapan meslektaşlarımızın sorunları için çözümler aramalıyız. 50’nci platform toplantımızın mesleğimize ve ülkemize katkı sağlamasını diliyorum" dedi.

Haber merkezi