GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-10-2021 23:38   Güncelleme : 13-10-2021 23:38

“MAÇIN 2. YARISI BAŞLADI”

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, 19 ilçeye geride bıraktığımız 2,5 yılda toplam 1,5 katrilyonluk yatırım yaptıklarını belirterek, “maçın ikinci 45 dakikasına başladık” dedi.

“MAÇIN 2. YARISI BAŞLADI”

Belediye Meclisi toplantısında göreve başladıkları 5 yılın ilk yarısın da Ordu için önemli yatırımlar tamamlanarak hayata geçirildiğini, geri kalan 2,5 yılda futbol tabiri ile atak oynayacaklarını belirten Başkan Güler, tüm olanaklar ile 19 ilçede yatırımlar yaparak Ordu’nun vizyon kent olması için çalışacaklarını ifade etti.

Yatırımda 6. Sıradayız

Göreve geldikleri günden bu yana 30 Büyükşehir Belediyesi arasında en çok yatırım yapan 6’ncı Büyükşehir Belediyesi olduklarının altını çizen Başkan Güler, “19 ilçeye geride bıraktığımız 2,5 yılda toplam 1,5 katrilyonluk yatırım yaparak milletimizin hizmetine sunduk” dedi.

“Hücum oynayacağız”

Görev sürelerini 90 dakikalık maça benzeten Başkan Güler, şöyle devam etti;

“Bugün aynı zamanda bizim göreve başladığımızın 2,5 yılı doldu. Futbol tabiri ile ilk 45 dakikayı tamamladık. Bugün artık ikinci 45 dakikaya başladık. Geriye kalan bu dönemi dolu dolu hizmetlerle tamamlarız. Bu yeni dönemde hücum oynayacağız. Daha kuvvetli çalışmalarla Ordu’muzun sadece kendi sınırları içinde değil, Türkiye’de hatta yurt dışında farkındalık oluşturan bir il olacağını düşünüyorum. Bu bakımdan beraber yapmış olduğumuz çalışmalarımızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum.” Haber merkezi