GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-10-2021 23:44   Güncelleme : 04-10-2021 23:44

KURTULMUŞ'TAN ORDU ÇIKARMASI

AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Ordu'da bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.

 KURTULMUŞ'TAN ORDU ÇIKARMASI

Kurtulmuş, ilk olarak Şehir Hastanesi ve Ordu 2. Etap Çevre Yolu şantiyelerinde incelemelerde bulundu. Burada yetkililerden bilgi aldı. Numan Kurtulmuş'a, milletvekili Şenel Yediyıldız, Ordu Valisi Tuncay Sonel, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve protokol eşlik etti.

"2023'ten önce açılacak"

Ordu Şehir Hastanesinin sadece şehre değil, bütün bölgeye de hizmet edebilecek nitelikte olduğunu belirten Kurtulmuş; "Ümit ediyoruz, Allah sağlık afiyet verirse en kısa zamanda, 2023'ü de bulmadan bu hastanenin açılması ve milletimize hizmet etmesi imkanına kavuşacağız. Ordu için hayırlı uğurlu olsun." dedi.

Numan Kurtulmuş, hastane inşaatını inceledikten sonra ziyaret ettiği Ordu Çevre Yolu şantiyesinde de çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Karadeniz Bölgesi Gençlik Kolları Başkanları Kampı Programı'nda yer alan Kurtulmuş, ardından Ünye Temel Atma ve Açılış Töreni'ne katıldı.

Ünye'den Fatsa'ya geçen Kurtulmuş, Fatsa Belediyesi Hizmet Binası Açılış Programı'nda bulunduktan sonra belediyeyi ziyaret etti. Sonrasında yeniden Altınordu'ya geçen AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, burada partisinin Ordu İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'na katıldı.

Haber merkezi