GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-02-2021 08:25   Güncelleme : 18-02-2021 08:25

KURTULMUŞ VALİLİKTE

KURTULMUŞ VALİLİKTE

 

AK Parti Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Kurtulmuş, Vali Sonel’i de makamında ziyaret etti. Valilik ziyaretinde ilk olarak Şeref Defterini imzalayan Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, daha sonra Valilik Makamına geçti.

Ordu’nun önemli bir il olduğunu dile getiren Vali Sonel, “Ordu çok önemli bir ilimiz. 19 ilçesiyle, başta Sayın Cumhurbaşkanımızın bizlere vermiş olduğu destek ve güçle, bir de zatıâliniz gibi Ordu’muzun değerleriyle, Büyükşehir Belediye Başkanımız Kıymetli Hilmi Bakanımızla, Milletvekillerimizle, Ordu Ailesiyle kocaman bir aileyiz. İnşallah şuana kadar yapılanın üzerine bizler de bir şeyler daha ilave edeceğiz” dedi.

Ak Parti Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Ordu’da olmaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu dile getirerek, Vali Tuncay Sonel’e Ordu Valiliği görevinin hayırlı olmasını diledi. Vali Sonel’i mülkiyedeki çalışmalarıyla yakinen tanıdıklarını ifade eden Kurtulmuş, “Gittiği her yerde son derece başarılı oldu ve arkasından da izlerini bırakmış olan değerli bir valimiz. Ordu ilimizde de çok güzel hizmetler yapacağından hiç şüphem yok. Yaklaşık 8 ay olmuş. Bu süre içerisinde pandemi dolayısıyla gelemedik. İlk sefer ziyaret etme fırsatı buldum. Hayırlı uğurlu olsun, şehrimize hoş geldiniz. İnşallah Ordu’ya çok güzel, çok değerli hizmetleriniz olur” diye konuştu. Haber merkezi