SPOR
Giriş Tarihi : 06-04-2021 23:58   Güncelleme : 06-04-2021 23:58

KULÜPLER, SOYUNMA ODALARINI İSTİYORLAR!

KULÜPLER, SOYUNMA ODALARINI İSTİYORLAR!

Ordu'daki amatör futbol kulüplerinin kullanması için Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından  inşa edilen Altınordu Karşıyaka Spor Tesisleri'ndeki soyunma odalarının, hala kulüplere teslim edilmemesi tepkilere neden oldu.Yıllardan bu yana Ordu'daki amatör futbol kulüplerinin en büyük eksikliği olan kulüp binaları ve soyunma odaları inşaatı tamamlanmasına karşın kulüplere teslim edilmemişti. Kulüpler ise artık soyunma odalarını almak istediklerini belirttiler.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakanlığı'nın Ordu'daki amatör futbol kulüplerinin maç ve antrenman öncelerinde giyinmeleri ve kulüplerin işlerini yürütebilmesi için inşa ettikleri kulüp binaları, hala kulüplere teslim edilmedi.

"Kulüp binalarımızı verin"

Altınordu'daki futbol kulübü yöneticileri, soyunma odalarının aylar önce tamamlanmasına karşın hala teslim edilmediğini belirterek; "Futbol kulüpleri olarak şuan bir soyunma odamız yok. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından  Altınordu Karşıyaka Spor Tesisleri'nde 14 kulüp için yapılan soyunma odaları hala teslim edilmedi. Kulüp malzemelerimizi koyacak yerimiz bile yok. Artık kulüp binalarımızın teslim edilmesini istiyoruz" dediler.

Ordu Hayat/Tevfik Kul