GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-08-2021 08:50   Güncelleme : 29-08-2021 08:50

KONGRELER ÖNCESİ SON TOPLANTI

KONGRELER ÖNCESİ SON TOPLANTI

Memleket Partisi Ordu İl Başkanı Mahir Akdere ve ilçe başkanları Fatsa'da bir araya gelerek, gerçekleştirilecek kongreler öncesinde son bir değerlendirme toplantısı yaptı.Fatsa'da yapılan toplantıya Memleket Partisi Ordu İl Başkanı Mahir Akdere, Altınordu İlçe Başkanı Ümit Aydın, Ünye İlçe Başkanı Sebanur Özdemir, Fatsa İlçe Başkanı Aydın Ballı, Perşembe İlçe Başkanı Taşkın Çolak, Gölköy İlçe Başkanı Mahir Yağcı, Çamaş İlçe Başkanı Ercan Uygun ve Kabadüz İlçe Başkanı Murat Bodur katıldı.

"Çifte bayram yapacağız"

İl Başkanı Mahir Akdere, "Ordu 1.İl Kongremizi 30 Ağustos'ta (bugün) yapacağız. Memleket Partililer olarak çifte bayram yapacağız. Bugün de ilçe başkanlarımızla Fatsa'da bir araya geldik. Kongrelerimizle ilgili eksikliklerimizi değerlendiriyoruz. Kurultayla ilgili süreçte neler yapmamız gerektiğini masaya yatırdık. Hem de bu şekilde birbirimizle kaynaşmış oluyoruz. Memleket Partisi'nde görev almanın, bir ferdi olmanın ne kadar önemli olduğunu belirtiyoruz. Mustafa Kemal Atatürk'ün Kuvâ-yi Milliye ruhuyla harekete geçirdiği ve yeniden küllerinden doğarak bir ülke kurduğu yapının devamı niteliğindeyiz. Kendimizi öyle hissediyoruz. Atatürk'ün çizgisinden sapmadan yola devam edeceğiz. Kırmızı çizgimiz Atatürk'tür. Terörle ilgili olmayan sağcısı, solcusu herkesi yanımızda görmek isteriz. Biz kimseyle kavga etmeye gelmedik. Tek derdimiz memlekete hizmet etmek. Ülkenin gelmiş olduğu süreci doğru bulmuyoruz. Buna itiraz ediyoruz. Biz ülkenin geleceğini geri almak için yola çıktık. Genel Başkanımız Muharrem İnce'nin önderliğinde arkadaşlarımızla birlikte Ordu'yu da yeniden inşa etmek için çalışacağız." dedi.

Öte yandan Memleket Partisi Ordu İl Başkanlığı 1. Olağan Genel Kurulu'nun bugün saat 13.00'da TESK Otel'de gerçekleştirileceği belirtildi.

Ordu Hayat/Yılmaz Ülgü