SPOR
Giriş Tarihi : 03-09-2021 21:06   Güncelleme : 03-09-2021 21:06

Kazandığı arabayı kulübe bağışladı

Kazandığı arabayı kulübe bağışladı

Fatsa Belediyespor'un kulübe gelir sağlamak amacıyla yaptığı piyango çekilişinde büyük ödül olan otomobili kazanan iş insanı Yasin Sarıçiçek, kazandığı arabayı da Sarı Lacivertli Kulübe bağışladı.

Fatsa Belediyespor'un Milli Piyango idaresi ile yürüttüğü piyango çekilişinde büyük ikramiye olan otomobil kulübe destek vermek için 20 bilet alan iş insanı Yasin Sarıçiçek'e çıktı.

Sarıçiçek, kendisine çıkan otomobili de Fatsa Belediyespor Kulübü'ne bağışladı.

Fatsa Belediyespor Başkanı Adem Bekar, "İş insanı Fatsa sevdalısı Yasin Sarıçiçek’e bu jestinden dolayı Fatsa Belediyespor ve şahsım adına teşekkür ediyorum' diyerek şunları söyledi; "Milli Piyango idaresi ile yürüttüğümüz Fatsa Belediyespor’umuzun yararına düzenlediğimiz çekiliş kampanyasının noter huzurunda yapılan çekilişinde Kampanya Aracı İş İnsanı Yasin Sarıçiçek’in aldığı 20 biletten birine isabet etmiştir. Kampanya aracını Fatsa Belediyespor’a bağışlayan iş insanı Yasin Sarıçiçek’e Fatsa Belediyespor, Fatsalı hemşehrilerim, spor severler ve şahsım adına şükranlarımı sunuyor, teşekkür ediyorum. Bu kampanyanın yapılmasında emeği geçen herkese, kampanyaya katılım sağlayan şirket sahibi ve yöneticilerine, yönetim kurulumuzun kıymetli üyelerine, Fatsa Belediyespordan desteğini hiç bir zaman esirgemeyen Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar’a ayrıca  teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum."

Haber merkezi