GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-09-2021 21:12   Güncelleme : 09-09-2021 21:12

Kasapoğlu'ndan Perşembe ziyareti

Kasapoğlu'ndan Perşembe ziyareti

Sağlık Müdürü Dr.Mustafa Kasapoğlu ile Personel Hizmetleri Başkanımız Uzm.Dr.Hakan Hacısalihoğlu’na ziyarette, Perşembe İlçe Sağlık Müdürü ve yakında açılması planlanan İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.İsmet Kolomuç eşlik etti.

Çeşitli inceleme ve değerlendirmelerde bulunan Dr.Kasapoğlu, aile hekimleriyle sohbet etti, aşı yaptırmayan vatandaşlarımızın aile hekimliği sisteminden tek tek tespit edilerek aşı olmaya ikna edilmeleri yönünde yapılabilecek çalışmalar istişare edildi.

Ziyaret esnasında tanıştığı genç vatandaşımızın ilk başlarda aşı ile ilgili tereddütleri olduğunu, sonradan aşı yaptırmaya karar verdiğini öğrenen Dr.Kasapoğlu, aşı yaptırdığı için vatandaşımızı tebrik etti. Ayrıca aşı olmayan arkadaşlarını da ikna ederek aşıya getireceğinin sözünü aldı.

Perşembe’nin İlçe Devlet Hastanesine kavuşmasından büyük memnuniyet duyduğunu belirten Kasapoğlu, “İlçe Devlet Hastanesinin Perşembe’li vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Perşembe’de yaşayan vatandaşlarımız hastane vasıtasıyla birçok sağlık hizmetinden yerinde faydalanacaklar. Bu hastanenin kazandırılmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Haber merkezi