SPOR
Giriş Tarihi : 21-06-2021 23:54   Güncelleme : 21-06-2021 23:54

'Kartal' gibi transfer!

'Kartal' gibi transfer!

Türkiye Voleybol Erkekler 1. Lig ekiplerinden Akkuş Belediyespor, transfer çalışmaları kapsamında Seydişehir Belediyespor'dan orta oyuncu Fatih Fırat Kartal’ı renklerine bağladı.

1.Lig ekiplerinden Akkuş Belediyespor, yeni sezon öncesi kadrosunu güçlendirmek için transfer çalışmalarına devam ediyor. Baş Antrenör Mehmet Aydın ile sözleşme yenileyerek transfere başlayan Akkuş Belediyespor ardından Kübalı voleybolcu Hiroshi Centelles Rosales, Mehmet Bebek, Burak Kamçı, Selçuk Karakoyun, Baddal Ufakmercimek, Onur Soydan, Özgür Türkmen’i transfer etmişti. Akkuş Belediyespor son olarak orta oyuncu Fatih Fırat Kartal’ı renklerine bağladı.

Bu yıl Efeler Ligi hedefi için çok daha güçlü bir kadroyla yeni sezona başlayacaklarını belirten Akkuş Belediyespor Kulüp Başkanı Soner Efil, “Geçtiğimiz sezon kıl payı kaçırdığımız Efeler Ligi hedefimize ulaşabilmek için yeni sezon öncesi transfer döneminden başlayarak işi çok daha sıkı tutuyoruz. Bu kapsamda hocamızın istediği hedefi olan dinamik ve başarılı oyuncularla kadromuzu güçlendirmeye devam ediyoruz. Son transferimiz Fatih Fırat Kartal da genç ve hedefleri olan bir arkadaşımız. Transferin her iki tarafa da hayırlı olmasını temenni ediyor, kendisine yeni sezonda başarılar diliyorum” dedi.

24 yaşındaki oyuncu daha önce TÜRŞAD, Altekma, Afyon Belediye Yüntaş ve Seydişehir Belediyespor kulüplerinde forma giydi.

Haber merkezi