GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-11-2021 08:07   Güncelleme : 20-11-2021 08:07

KARDEŞLER ÇOĞALDI!

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO); İskenderun, Gaziantep, Şanlıurfa, Mardin ve Diyarbakır illerine düzenlediği Güneydoğu İstişare ve İş Gezisi kapsamında Mardin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) ile Mardin’de bir araya gelerek iki oda arasında işbirliğini güçlendirmek amacıyla “Kardeş Oda Protokolü” imzalandı.

KARDEŞLER ÇOĞALDI!

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Tutaşı; İmzalanan “Kardeş Oda” protokolünün iki oda için de hayırlı olmasını temenni ediyorum. Ülkemizin ve bölgelerimizin kalkınması adına gerçekleştirilecek her türlü çalışmada, Mardin Ticaret ve Sanayi Odası olarak işbirliğine hazırız. Bundan sonra iki oda olarak iş birliği içerisinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

Kardeş Oda Protokolü ile iki il arasından ticareti geliştirmeyi hedeflediklerini vurgulayan Şahin; "Karadeniz-Akdeniz yolu ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Kardeş Oda Protokolü iki ilin birbirleri ile yapacağı ticareti de geliştirecektir. Sizlerle birlikte çalışarak ticaret hacmimizi artırmak istiyoruz. İnşallah birlikte güçleneceğiz." diye konuştu.

OTSO Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin ve MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Tutaşı kardeş oda protokolünü imzaladı.

Haber merkezi