SPOR
Giriş Tarihi : 18-06-2021 15:31   Güncelleme : 18-06-2021 15:31

Kano Şampiyonası Ordu'da

Kano Şampiyonası Ordu'da

Kano Federasyonu Başkanı Alper Cavit Kabakçı, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in kano sporu için Ordu’da çok önemli çalışmalar gerçekleştirdiğini belirterek, “Gelecek ay yapacağımız test yarışlarının ardından Durgun Su Türkiye Şampiyonası’nı Ordu’muzda Durgun Su Sporları Merkezi’nde yapacağız” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in denizden daha fazla istifade etmek amacıyla başlattığı çalışmalar meyvelerini vermeye başladı. Denizin kano, yelken ve sörf ile renklendiği çalışmalar kapsamında Kano Yardımcı Antrenörlük Kursu, 16’sı Ordulu olmak üzere toplam 38 kursiyerin katılımı Fatsa ilçesinde gerçekleştirildi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve Kano Federasyonu Başkanı Alper Cavit Kabakçı devam eden Kano Yardımcı Antrenörlük Kursu kapsamında eğitim alan kursiyerleri ziyaret etti. Eğitimlerine devam eden kursiyerlerle bir araya gelen Başkan Güler ve Kano Federasyonu Başkanı Kabakçı, tüm kursiyerlere başarı dileğinde bulundu.

Haber merkezi