SPOR
Giriş Tarihi : 11-02-2021 21:23   Güncelleme : 11-02-2021 21:23

İKİ İLÇEYE HALI SAHA MÜJDESİ!

İKİ İLÇEYE HALI SAHA MÜJDESİ!

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu'nun girişimleriyle Perşembe ilçesine yeni bir kapalı halı saha yapılacak. Gölköy'deki mevcut kapalı halı saha ise onarılacak.AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Gölköy Belediye Başkanı Fikri Uludağ ve Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Sayım Tandoğan ile birlikte, Spor Toto Başkanı Bünyamin Bozgeyik’i ziyaret etti.

Gündoğdu ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada; “Geçtiğimiz günlerde Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret ederek ilettiğimiz; Gölköy ve Perşembe İlçelerimiz ile ilgili talebimiz gerçekleşti" dedi.

Perşembe'ye halı saha

Gündoğdu; “Perşembe İlçemize kapalı halı saha yapılması için 900 bin TL’lik bütçenin imzaları atıldı. İlimize, İlçemize ve Perşembe’li gençlerimize hayırlı olsun.” diyerek müjde verdi.

Gölköy'deki yenileniyor

Gündoğdu, “Gölköy İlçemizde bulunan kapalı halı sahamızın tamiratı ve yenilenmesi için gerekli olan 310 bin TL onaylanarak imzası atıldı. Gerekli bütçenin sağlanmasıyla birlikte kapalı halı sahamız daha etkin olacaktır" diye konuştu.

Haber merkezi