GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-07-2021 18:48   Güncelleme : 18-07-2021 18:48

İbadethanelerde bayram temizliği

İbadethanelerde bayram temizliği

Altınordu Belediyesi İbadethane Temizlik Ekipleri, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Başkan Aşkın Tören’in talimatları doğrultusunda şehirde bulunan cami ve mescitleri temizliyor.

İlçedeki ibadethanelerde yıl boyunca rutin temizlik çalışmalarını kesintisiz bir şekilde yürüten Altınordu Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi ibadethane temizliği çalışmalarına hız verdi.
Vatandaşların daha temiz ve sağlıklı ortamlarda ibadetlerini yerine getirebilmeleri için yürütülen çalışmalar kapsamında, şehirde bulunan tüm ibadethaneler baştan aşağı temizlenerek süpürülüyor. Detaylı iç temizliği yapılan ibadethaneler Kovid 19 tedbirleri kapsamında ayrıca dezenfekte ediliyor.
Belediye ekiplerinin sabah erken saatlerde başladığı ve akşam saatlerine kadar süren temizlik çalışmaları, gece ekiplerince cami müştemilatları ve bahçelerinin tazyikli suyla yıkanmasıyla devam ediyor.

Altınordu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri şehrin dört bir yanında temizlik çalışmalarını yıl boyunca 7/24 esasına göre sürdürüyor.

Haber merkezi