SPOR
Giriş Tarihi : 02-08-2021 23:14   Güncelleme : 02-08-2021 23:14

HEM ANTRENMAN HEM GÖRÜŞME!

HEM ANTRENMAN HEM GÖRÜŞME!

TFF 3.Lig 1.Grup ekibi Fatsa Belediyespor, 2021-2022 sezonu öncesinde hazırlıklarına Fatsa İlçe Stadı'nda yaptığı antrenmanlarla devam ediyor. Bir yandan da teknik ekibin raporu doğrultusunda transfer çalışmaları yapılıyor.

3 sezondan bu yana TFF 3.Lig'de boy gösteren ve 4'üncü sezonunda da Play-Off oynamak isteyen Fatsa Belediyespor, Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu nezaretinde hazırlıklarını sürdürüyor.

İskelet korundu

İç transferde iskelet kadroyu koruyan Fatsa Belediyespor, dış transferde ise teknik ekibin raporu doğrultusunda önemli takviyeler gerçekleştirdi. Kadroda eksik kalan yerler içinse transfer komitesinin görüşmelerini sürdürdüğü bildirildi.

"Hedefe koşan bir takım olacağız"

Kulüp Başkanı Adem Bekar, "Hedefe koşan bir takım olacağız. Üst düzey ve karakterli futbolcular almaya çalışıyoruz. Önemli futbolcularla görüşüyoruz. İnşallah bu sezon hedefe koşmayı planlıyoruz" dedi.

"Mücadeleci bir takım kurmak istiyoruz"

Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu ise yeni sezon hazırlıklarına başladıklarını belirterek, "2021-2022 sezonu öncesinde antrenmanlarımız sürüyor. Her şey istediğimiz gibi ilerliyor. Kadromuza iç ve dış transferde oyuncular kattık. Transfer görüşmeleri hala devam ediyor. Birkaç takviye daha yapacağız. Bu sezon daha mücadeleci bir takım kurmak istiyoruz. Önceliğimiz ligde kalmak. Ligin gidişatına göre Play-Off'u da zorlayabiliriz" diye konuştu.

Öte yandan Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Sarı Lacivertlilerin antrenmanını ziyaret ederek futbolculara tatlı ikram etti. Başarılar diledikten sonra idmanı tribünden takip etti.

"Gönlümüzün şampiyonu"

Başkan Kibar; "Büyük bir aşkla sevdiğim Fatsa Belediyespor’umuzun yeni sezona tam konsantre hazırlandığı antrenmanına katıldık. Fatsa’mızın gururunu, gönlümüzün değişmez şampiyonunu zirveye taşımak için bu sezon canla başla çalışacağız. Yeni sezonda takımımıza başarılar diliyorum.

Haber merkezi