GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-02-2021 08:35   Güncelleme : 10-02-2021 08:35

HAZIRLIKSIZ YAKALANAN HALKA BÜYÜKŞEHİRDEN YARDIM ELİ

HAZIRLIKSIZ YAKALANAN HALKA BÜYÜKŞEHİRDEN YARDIM ELİ

Büyükşehir Belediyesi, Fatsa ilçesinde karantina altına alınan iki mahallede 250 haneye gıda ve hijyen paketi dağıtımı gerçekleştirdi.

Karantinaya alınan mahallerinin ihtiyaçlarının karşılandığını ve karantina süresi boyunca da karşılanacağına dikkat çeken Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler ve Muhtarlık Dairesi Başkanı Seyfettin Bilkay, “Mahallelerimizde gerek gıda gerekse hijyen paketimi dağıtımı yaparak vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını büyük oranda giderdik. Muhtarlarımızla sürekli olarak istişare halindeyiz. Gece gündüz fark etmeksizin gerektiğinde ekiplerimiz mahallerimize ulaşarak vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılayabilecek. Büyükşehir Belediyesi olarak elimiz bu mahallerimizin üzerinde olacak.” Dedi.

Muhtarlardan teşekkür

Ekonomik anlamda hazırlıksız yakalandıklarını ve ihtiyaçlarının Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılandığını ifade eden Küçükkoç ve Büyükkoç Mahallesi Muhtarları, “Büyükşehir Belediyesi ekipleri bizi bu süreçte yalnız bırakmadı. Ekonomik anlamda da vatandaşlarımız hazırlıksız yakalanmışlardı. Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle gıda, hijyen ve ekmek ihtiyacımız karşılanmış oldu. Bize bu imkânı sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler ve ekibine teşekkür ediyoruz. Allah onlardan razı olsun” dediler. Haber merkezi