GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-09-2021 09:00   Güncelleme : 30-09-2021 09:00

HAYIRLARIN EN GÜZELİ…

HAYIRLARIN EN GÜZELİ…

Göç ailesi, iki Aile Sağlığı Merkezi ve 112 binası yaptıracak

 

Hayırsever iş insanları Zekai ve Mustafa Göç kardeşler tarafından Ünye İlçesi Bayramca ve Hamidiye mahallelerine yapılacak Aile Sağlığı Merkezi ile 112 Binasının yapım protokolü imzalandı.

Valilik Makamında, Vali Tuncay Sonel, İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu ve hayırsever iş insanları Mustafa Göç ve Muharrem Göç’ün katılımıyla gerçekleştirilen protokol imza töreninde bir konuşma yapan Vali Tuncay Sonel, ”Ordu’muzda çok değerleri hayırseverlerimiz var. Göç ailesi de bu hayırseverlerimizden biri. Anne ve babaları adına Ünye ilçemizde iki Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu yaptıracaklar. Birincisinin ismi Hacı Ayşe Göç, ikincisinin ismi ise Hacı Mahmut Göç olacak ve isimleri yaşayacak. Allah hayrınızı kabul etsin. Allah sizlere de hayırlı bol kazançlar nasip etsin. Hem Ünye’mize, hem Ordu’muza, hem de bu güzel ülkemize hayırlı olsun” diye konuştu.

Hayırsever iş insanı Mustafa Göç ise yaptığı konuşmada, “Göç kardeşler ailesi olarak Ordu Valimiz Sayın Tuncay Sonel’e, İl Sağlık Müdürümüze teşekkür ediyoruz. Bu ortama bize Sayın Valimiz vesile oldular. Bugün atacak olduğumuz adımın daha büyüklerini memleketimize, ülkemize, tüm vatandaşlarımıza daha fazlasını yapmak için buradayız” diyerek, duygularını dile getirdi.

Konuşmaların ardından, Ünye ilçesi Bayramca ve Hamidiye mahallesinde yapılacak Aile Sağlığı Merkezi ile 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarının yapım protokolü, Vali Tuncay Sonel, İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu, hayırsever iş insanları Göç Kardeşler adına Mustafa Göç tarafından imzalandı. Haber merkezi